כבר מספר שנים אנו משקיעים במסירות על מנת לייצר את הקאפקייקס ושאר המיוחדים שלנו, כך שיהיו הטעימים ביותר, אהובים ביותר, ומחומרים המעולים ביותר. אנחנו היחידים בארץ שמשתמשים בקמח מלא מאיכות המעולה ביותר וללא שומנים מוקשים. הכל מיוצר בטריות מעולה עם הזמנת הלקוח. אנו מקווים שתהנו מהטעם ומהאיכות והכי חשוב מהעיצוב המגוון של הקאפקייקס, עוגות, עוגיות, קייקפופס ומקרונים.
המלצות

Sapir Baranes

!תודה רבה על שירות נפלא וטעם מדהים אוהבת המון

Natali Polishuk

אז את הקאפקייקס של גולדיס הזמנתי יחסית ברגע האחרון כהצלה ליום האהבה. ההזמנה נקבעה בשעות הצהריים לאותן שעות ערב מאוחרות. לא הכרתי את גולדיס, והאמת שאפילו לא הגעתי מהמלצות... עשיתי קצת חקירה באינטרנט, ראיתי עבודה יפה, ביקורות חיוביות, ראיתי כמות לייקים מספקת בדף, דיברתי איתה בטלפון והיא הייתה מאוד חביבה. ברגע שנאמר לי שאפשר לשלם בפייפל - אמרתי לעצמי שזה עסק רציני! כשהמשלוח הגיע והפתיע את בעלי זה היה שווה את הכל! הקאפקייקס היו טעימים ויותר מכך מהממים בעיצובם! תודה רבה על הצלה של הרגע האחרון, מחירים הוגנים והכי חשוב שיצאתי מרוצה מההתנהלות של בעלת העסק לאורך כל הדרך. ממליצה בחום.

Liann Gal

ממליצה בחום! גולדה עשתה הכל כדי להתאים את הקאפקייקס לאירוע - השקיעה מכל הלב ומילאה אחר כל בקשותיי - החל מבקשות בנוגע לעיצוב ולכיתוב, בקשה לטעם מיוחד וכלה במשלוח זריז מהיום למחר, בשעות לא סטנדרטיות. והכי חשוב - אומרים שהיה טעים מאוד! תודה תודה תודה!

Elana Chubalashvili

Professional and great to work with her! Great cupcakes!

Rachel Z.

תודה רבה על העוגיות המושקעות והיפות למסיבת רווקות! היו ממש טעימות! תודה רבה ושנה טובה!